Teljes munkaidős Call Centeres, délutános műszakba – Budapest

Tapasztalattal rendelkező Call Centeres munkatársat keresünk délutáni műszakba, teljes munkaidőbe,

hogy a megnövekedett számú ügyfelhívásokat továbbra is várakoztatás nélkül tudjuk fogadni.

Orvosi szolgáltatásaink mellett szépészeti kezeléseket végzünk, ezért ha nem áll távol tőled ez a terület, az előny. Hatékonyság, megoldásfókusz, pácienselégedettség – ezek az irányadó értékeink. Ezért cserébe viszont barátságos, emberléptékű munkakörnyezetet kínálunk, és egy pörgős, jó hangulatú csapatot, versenyképes fizetést.

Feladatok

  • beérkező hívások fogadása magyar és angol nyelven (nincsenek hideg hívások)
  • páciensek tájékoztatása,
  • időpontfoglalás a páciensek igényeinek megfelelően,
  • munkakörhöz kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása.

Elvárások

  • minimum középfokú végzettség,
  • legalább 2 éves hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • precizitás, pontosság,
  • jó kommunikációs készség magyar és – angol nyelven,
  • rugalmasság, terhelhetőség, monotonitástűrő képesség,
  • csapatban is képes dolgozni,
  • jó problémamegoldó képesség.

Amit kínálunk

  • Színvonalas munkakörnyezet
  • Profi call centeres infrastruktúra
  • Fiatal, professzionális csapat

Munkaidő

Heti 40 óra

Munkavégzés helye:

Budapest XIII. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, kérjük, töltsd fel a fényképpel és fizetési igénnyel ellátott részletes szakmai önéletrajzodat!

ingyenes
visszahívás
kérése

Kérj ingyenes visszahívást most és munkatársaink 1 munkanapon belül felveszik veled a kapcsolatot telefonon időpont-egyeztetés vagy tájékoztatás céljából. Adataidat 3. fél számára nem adjuk ki!

Rendben

Rendben