Dentálhigiénikus/Fogászati asszisztens állásajánlat

Recepciós állásajánlat BudapestenPartnercégünkhöz, az Aquaworld Resort Hotelben található fogászatba keresünk  munkatársat dentálhigiénikus/fogászati asszisztens pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

  • Fogászati asszisztens feladatok ellátása a kezelések alkalmával
  • Dentálhigiénikus feladatok ellátása
  • Fogászati kezelések adminisztrációja a fogászat szoftverében
  • Eszközök előkészítése és rendben tartása a rendelőben
  • Szájsebészeti asszisztensi gyakorlat előnyt jelent

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • ANGOL nyelvtudás
  • Fogászati asszisztens és dentálhigiénikus végzettség

Amit kínálunk:

  • Lendületes, fiatalos csapat
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes juttatások

Munkavégzés helye:

Budapest, IV. kerület (Aquaworld Resort Hotel)

Önéletrajzát, bérigény megjelöléssel küldje hr@budapestklinikken.eu e-mail címre.

ingyenes
visszahívás
kérése

Kérj ingyenes visszahívást most és munkatársaink 1 munkanapon belül felveszik veled a kapcsolatot telefonon időpont-egyeztetés vagy tájékoztatás céljából. Adataidat 3. fél számára nem adjuk ki!

Rendben

Rendben