Egészségügyi asszisztens – Budapest

Dinamikusan fejlődő, a magánegészségügyben vezető szerepet ellátó Aesthetica Orvosi Központ tapasztalattal rendelkező

szakápoló / egészségügyi asszisztens kollégát keres teljes munkaidőben,

szépészeti kezelések és egészségügyi beavatkozások elvégzésére.

Ami a feladatod lesz

  • A páciensek szakszerű ellátása,
  • a szépészeti kezelések előírás szerinti pontos elvégzése,
  • a kezelést követő adminisztrációs feladatok ellátása,
  • szakorvos melletti asszisztencia ellátása.

Amiben jónak kell lenned

  • Minimum középfokú egészségügyi végzettség,
  • precizitás, pontosság,
  • jó kommunikációs készség
  • páciensorientált gondolkodásmód,
  • rugalmasság, terhelhetőség,
  • empátia, jó kapcsolatteremtő képesség,
  • ápolt megjelenés.

Előny, ha jó vagy benne

  • Szépségipari és/vagy magánegészségügyben szerzett tapasztalat,
  • angol nyelv társalgási szintű ismerete.

Amiben mi vagyunk jók

  • színvonalas munkakörnyezetet biztosítunk,
  • teljes szakmai képzést nyújtunk,
  • fiatal, professzionális csapattal dolgozunk,
  • versenyképest fizetést adunk,
  • családbarát, folyamatosan fejlődő, stabil munkahely vagyunk,
  • dolgozóinknak és családtagjainak kedvezményes magán egészségügyi ellátás biztosítunk.

Munkaidő

Munkavégzés minimum 4, maximum 12 órában történik

Munkavégzés helye

Budapest XIII. kerület, Dózsa György úti metrómegállónál.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, töltsd fel fényképpel és fizetési igénnyel ellátott részletes szakmai önéletrajzodat!

Rendben

Rendben