Marketing asszisztens állásajánlat

Az Aesthetica Orvosi Központ 2005-ban nyitotta meg kapuit Budapesten, majd 2016-ban Győrben és Székesfehérváron. Dinamikusan fejlődő cégünkhöz, meglévő, fiatalos marketing csapatba, budapesti munkavégzéssel keressük az új

MARKETING ASSZISZTENST

FELADATOK:

  • Aktív részvétel online és offline marketing kampányok kivitelezésében
  • Weblapszövegek írása, forráskutatás interneten
  • Brosúra szövegek írása, brosúra terveztetése grafikussal
  • Marketing anyagok (szóróanyagok, plakátok) előkészítése, terveztetése és gyártása
  • Social media anyagok önálló gyártása
  • Adminisztrációs feladatok a munkához kapcsolódóan
  • Aktív részvétel éves akcióterv kidolgozásában, kivitelezésében
  • Heti és havi marketing számokból riportok készítése

ELVÁRÁSOK:

  • Felsőfokú végzettség
  • Marketinghez kapcsolódó tanulmányok, elsősorban gazdasági irányból
  • Íráskészség
  • Tájékozottság a jelenlegi marketing trendekről – online és offline egyaránt
  • Érdeklődés a szépészeti szolgáltatások és a magánegészségügy iránt
  • Üzleti levelezés formalitásainak ismerete
  • Ügyfél orientáltság – mert mindenek felett nálunk a pácienselégedettség az első!

AMIT NYÚJTUNK:

  • Dinamikus, nemzetközi színvonalú munkakörnyezet, – jelenleg a legmodernebb marketinges eszközökkel dolgozunk, folyamatosan bővítjük is azokat
  • Jó hangulatú, összetartó csapat – a csapatszellem, a lojalitás és a támogató hozzáállás mindenek felett, mert mi tudjuk, hogy 1+1 több, mint 2
  • Versenyképes fizetés
  • Valódi marketinges munkák, kitanulhatod a szolgáltatás marketing csínját-bínját
  • Minden feladattípushoz betanulást biztosítunk
  • Marketinges tréningek, workshop-ok

ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETE(I):

  • Szakmai asszisztens
  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Online marketing
  • Teljes munkaidő

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:

  • 1-2 év lehetőleg releváns tapasztalat

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:

  • Angol (középszint)

MUNKAVÉGZÉS HELYE és ideje:

Budapest, XIII. kerület

teljes munkaidő, reggel 8:00 kezdéssel

Ha felkeltettük érdeklődésed, várjuk magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzod és motivációs leveled a lenti űrlapon. A motivációs levélben kérjük fejtsd ki 1-2 mondatban, hogy milyen releváns tapasztalatod van, miért tetszene az Aesthetica, miért szeretnél nálunk dolgozni.

2 fordulós kiválasztási folyamatra lehet számítani, otthoni próbafeladattal.

Jelentkezési határidő: 2017.07.25

Rendben

Rendben