Egészségügyi asszisztens – Kecskemét

Az Aesthetica Orvosi Központ, újonnan nyíló kecskeméti részlegébe

tapasztalattal rendelkező egészségügyi asszisztens kolléganőt keres teljes munkaidőbe,

szépészeti kezelések és egészségügyi beavatkozások elvégzésére.

Feladatok

  • A szépészeti kezelések előírás szerinti pontos elvégzése
  • A kezelést érintő adminisztrációs és egyéb feladatok ellátása
  • Szakorvos melletti asszisztencia

Elvárások

  • Egészségügyi végzettség és minimum 1 év egészségügyben szerzett tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Rugalmasság (hétvégi munkavégzés előfordulhat)
  • Empátia, ápolt megjelenés
  • Munkára való betanítás Budapesten (az utazási költséget az Aesthetica Orvosi Központ téríti)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS-Office)

Előny

  • Szépségipari és/vagy magánegészségügyben szerzett tapasztalat
  • Az angol nyelv társalgási szintű ismerete

Amit kínálunk

  • Színvonalas munkakörnyezet
  • Fiatal, professzionális csapat
  • Versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye: Kecskemét központjában

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, kérjük, töltsd fel a fényképpel és fizetési igénnyel ellátott részletes szakmai önéletrajzodat!

Rendben

Rendben