Értékesítési vezető állásajánlat, Budapest

Az Aesthetica Orvosi Központ részmunkaidős ÉRTÉKESÍTÉSI VEZETŐT keres

Cégünk folyamatosan növekszik, bővül szolgáltatásaink köre. Eljött az idő, hogy csapatunkat egy értékesítési vezető is támogassa.

A főbb feladatok a következők:

  • Az értékesítési terv összeállítása, és a terv alapján kitűzött célok, mennyiségi mutatók elérése
  • Együttműködés a vezetőséggel az éves tervezésben
  • Az értékesítési üzletág éves tevékenységének megszervezése
  • Az egyéni értékesítési célok és főbb teljesítménymutatók meghatározása, munkatársakkal történő elfogadtatása
  • Az értékesítési eredmények folyamatos követése napi, heti, havi szinten, riportálás
  • Az értékesítők teljesítményének maximalizálása vezetői, mentorálási és motivációs eszközökkel
  • Meglévő termékkör értékesítési mutatóinak fejlesztése, új termékek piaci bevezetése
  • Folyamatos (napi szintű) együttműködés a cég menedzsmentjével, beosztások megírása, értékesítők felügyelete
  • Meglévő ügyfelekkel való proaktív kapcsolattartás, keresztértékesítési lehetőségek kiaknázása
  • Kimagasló színvonalú vevőkiszolgálás és ügyfélszolgálat biztosítása, ügyfélelégedettség-mérés fejlesztése, koordinálása
  • Vevői reklamációk kezelése, az értékesítési folyamat fejlesztése
  • Akciók, promóciók levezénylése
  • Versenytársak elemzése, piackutatás, piaci folyamatok nyomon követése, elemzése, az értékesített termékek árainak folyamatos felügyelete
  • Az értékesítők képzése, szakmai fejlődésének biztosítása, tréningek szervezése, tartása, oktatási anyagok előkészítése
  • CRM rendszer kezelése, fejlesztése
  • Rendezvényeken cégünk képviselete
  • Folyamatos javaslattétel az üzletmenet javítására
  • A páciens vagy vevőútvonal optimalizálása
  • Értékesítéshez kapcsolódó beszállítókkal való tárgyalás

Elvárások:

  • értékesítésben szerzett tapasztalat
  • vezetői tapasztalat
  • strukturált gondolkodásmód,  folyamat- és projektszemlélet
  • felsőfokú képzettség, (gazdasági terület előny)
  • magabiztos angol nyelvtudás, szóban, írásban

Amit kínálunk:

  • Felelősségteljes munkakör, rugalmas és dinamikus környezetben
  • családbarát munkahely
  • versenyképes fizetés
  • kedvező dolgozói árak a közvetlen családtagoknak is (magánegészségügy)

Előny:

divatvilágban, vagy kozmetikai termékek értékesítésében szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye:

Budapest, XIII. kerület

Munkaidő:

4*6 óra vagy 5*4 óra

A jelentkezéshez várjuk a magyar nyelvű, fényképes önéletrajzot és rövid motivációs levelet, melyet alább lehet feltölteni.

Jelentkezési határidő: 2017. augusztus 12.

Rendben

Rendben