Győri Orvosi Központunkba munkatársat keresünk részmunkaidős recepciós pozícióba

Orvosi szolgáltatásaink mellett szépészeti kezeléseket végzünk, ezért ha nem áll távol tőled ez a terület, az előny.
Hatékonyság, megoldásfókusz, pácienselégedettség – ezek az irányadó értékeink. Ezért cserébe viszont barátságos, emberléptékű munkakörnyezetet kínálunk, és egy pörgős, jó hangulatú csapatot, versenyképes fizetést.

Feladatok

  • érkező páciensek fogadása, tájékoztatása, irányítása
  • számlázás, számlák lefűzése
  • bejövő- és kimenő posta kezelése
  • beérkező telefonhívások kezelése magyar és angol nyelven
  • adminisztratív feladatok

Elvárások

  • minimum középfokú végzettség
  • precizitás, pontosság
  • jó kommunikációs készség írásban és szóban egyaránt magyar és – angol nyelven
  • rugalmasság, terhelhetőség, monotonitástűrő képesség
  • igényes, ápolt megjelenés

Amit kínálunk

  • színvonalas munkakörnyezet
  • versenyképes bér
  • fiatal, professzionális csapat

Munkaidő

Heti 20 óra, rugalmas munkabeosztás

Munkavégzés helye:

Győr, Leier City Center

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, töltsd  fel fényképpel és fizetési igénnyel ellátott részletes szakmai önéletrajzodat az alábbi űrlapon keresztül.

Rendben

Rendben