Részmunkaidős üzleti elemző munkatárs – Budapest

Az Aesthetica Orvosi Központ részmunkaidős üzleti elemző munkatársat keres budapesti munkavégzéssel

Feladatok:

  • Üzleti tervezésben való részvétel, döntés előkészítés, vezetők informálása (időszakosan és ad hoc jelleggel),
  • költségelemzés, költségcsökkentő potenciálok feltárása, proaktív akciók indítása a vállalati eredményesség növelése érdekében,
  • információ elemzés, a társaság gazdálkodására vonatkozó következtetések levonása forgalmi elemzések, profitabilitási kimutatások, elő- és utókalkuláció készítése,
  • társaság információs rendszereinek folyamatos fejlesztésében való részvétel.

Elvárás:

  • Főiskolai és/vagy egyetemi végzettség,
  • 3 év tapasztalat pénzügyi és/vagy controlling területen,
  • legalább középfokú angol nyelvtudás,
  • pozitív, energikus személyiség,
  • analitikus gondolkodás, elemző képesség,
  • strukturált, célirányos gondolkodás,
  • precizitás, pontosság.

Amit kínálunk:

  • Színvonalas munkakörnyezet,
  • fiatal, professzionális csapat,
  • versenyképes fizetés
  • támogató légkör
  • családdal összeegyeztethető állás

Munkaidő:

Munkavégzés részállásban történik, ideálisan  5*6 órában.

Munkavégzés helye:

Budapest XIII. kerület.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, kérjük, csatold  fényképpel és fizetési igénnyel ellátott részletes szakmai önéletrajzodat a  lenti mezők segítségével. Köszönjük!

Rendben

Rendben