Ügyfélszolgálati állás Budapesten, norvég vagy svéd nyelvtudással

Recepciós állásajánlat Budapesten

Partnercégünkhöz, az Aquaworld Resort Hotelben található fogászatba keresünk norvég vagy svéd nyelvtudással rendelkező munkatársat ügyfélszolgálati pozícióba.

Főbb feladatok:

  • Kapcsolattartás és konzultáció a fogászati klinikára érkező páciensekkel
  • Telefonos kapcsolattartás meglévő páciensekkel
  • Páciens számára teljes körű felvilágosítás adása, árajánlat vagy kezelési terv készítése a kezelőorvossal együttműködve
  • A kezelőorvos és a páciens közötti folyamatos kommunikáció biztosítása, fordítás és tolmácsolás
  • A páciens részéről felmerülő panasz orvoslásában való aktív részvétel
  • Adminisztratív feladatok ellátása a fogászat szoftverében

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Aktív NORVÉG vagy SVÉD nyelvtudás írásban és szóban (A mindennapi kommunikáció norvég/svéd nyelven történik.)
  • Ügyfélközpontúság
  • Csapatszellem
  • Precizitás
  • Jó problémamegoldó képesség és proaktív hozzáállás
  • Terhelhetőség
  • Türelem, jó modor
  • Gyakorlott MS Office felhasználó
  • Kiváló kommunikációs képesség

Amit kínálunk:

  • Lendületes, fiatalos csapat
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes juttatások
  • Két műszakban történő munkavégzés (rugalmas)

Munkavégzés helye:

Budapest, IV. kerület

Magyar és angol/norvég/svéd nyelvű fényképes önéletrajzát, bérigény megjelöléssel küldje hr@budapestklinikken.eu e-mail címre.

ingyenes
visszahívás
kérése

Kérj ingyenes visszahívást most és munkatársaink 1 munkanapon belül felveszik veled a kapcsolatot telefonon időpont-egyeztetés vagy tájékoztatás céljából. Adataidat 3. fél számára nem adjuk ki!

Rendben

Rendben